Poznaj nas

Zdjęcie przedstawia pięciu pracowników Przyrodnicy24, w tym Piotra Rydzkowskiego i Andrzeja Kośmickiego - założycieli i wspólników.

Kim jesteśmy?

Właściciele sklepu to ornitolodzy i praktycy ochrony przyrody i środowiska działający w branży od ponad 20 lat.

Klienci często prosili nas o wsparcie w wykonaniu kompensacji utraconych siedlisk ptaków poprzez wycinkę drzew lub termomodernizację budynków. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rozpoczęliśmy odtwarzanie warunków panujących w naturalnych miejscach gniazdowania oferując własne produkty.

Naszą atrakcyjną ofertę tworzymy w oparciu o najnowsze publikacje naukowe i opinie innych ekspertów oraz wieloletnie doświadczenie. Kierujemy się troską o najwyższą jakość produktów oraz dopasowaniem do potrzeb poszczególnych gatunków zwierząt. Zespół Budki z jajem to: Piotr, Andrzej, Janusz i Agnieszka.

Nasza nazwa, choć zabawna, to jednak wyraża troskę o ptasie lęgi, które narażone są na szereg zagrożeń i niebezpieczeństw.

Zespół

Poznaj członków naszego zespołu

Na zdjęciu Janusz Ligierski, wykonawca budek dla Nestbox24, na tle starych desek.

Janusz od dzieciństwa pasjonuje się podpatrywaniem przyrody i naśladowaniem jej rozwiązań. Potrafi z drewna, stali i betonu zrobić niemal wszystko, a jakość jest na niego najważniejsza, co widać w każdej budce.

Zdjęcie przedstawia uśmiechniętego Piotra Rydzkowskiego, założyciela Nestbox24, na tle drzewa liściastego.

Piotr pasję do przyrody rozwija od małego. Ornitolog z ponad 20 letnim stażem i specjalista ochrony środowiska, współwłaściciel firmy. Do sklepu rzeczy niemożliwe wymyśla od ręki, a na cuda trzeba poczekać 24 godziny.

Agnieszka to miłośniczka zwierząt, długich wędrówek i gry Scrabble. Uwielbia pomagać, dlatego w Budce z jajem z ogromną przyjemnością przeprowadzi Cię przez proces realizacji Twojego zamówienia.